Zpět do obchodu

Registrace

Noční košile

Dámské funkční noční košile

Noční košile patří už dlouhé roky mezi jeden z nejoblíbenějších nočních úborů na světě, na chuť jim poslední dobou přichází i někteří pánové. My se ale soustředíme na dámy, proto vám nabízíme funkční dámské noční košile mnoha barev a provedení. Vyhraje to s krajkou, nebo bez krajky?

Jak vybrat dámskou noční košili?

Dámská noční košile by vám měla dokonale sednout, nesmí být příliš těsná, neměla by ani nikde škrtit nebo svírat. Některé ženy dávají přednost kratší noční košili s krátkým rukávem, jiné na delší noční košile, další skupina žen zase preferuje noční košile s dlouhým rukávem. Střih se odvíjí od vašich preferencí, stejně jako barva. Co je ale důležité, je správně vybraná velikost (změřte se a míry porovnejte s tabulkou velikostí) a použitý materiál.

Víte, že funkční noční košile MOIRA se vyrábí z 100% polypropylenu MOIRA – funkčních vláken na bázi polypropylenu? Ten umožní vaší kůži dýchat i ve spánku.

Proč dát přednost funkční noční košili před tou klasickou?

Rozdíl je samozřejmě v materiálu. Běžná noční košile od vašeho těla nejspíš nedokáže odvádět pot, takže se můžete probouzet zpocení, bude vám zima a budete se potřebovat v takové chvíli převléknout do jiné noční košile. S funkční noční košilí se toho bát nemusíte. Je lehoučká, příjemná na tělo, pot odvede na povrch, odkud se vypaří. Vy tak budete v suchu a teple po celou noc.

dámská noční košile - meruňkový pruh Kód: 3502131584001
1 položek celkem
Zpět do obchodu