Materiály Moira

Seznamte se s funkčními materiály, ze kterých pleteme oblečení pro všechna vaše dobrodružství.

Poznejte naše materiály

Zažijte Moiru na vlastní kůži

Přemýšleli jste někdy nad tím, díky čemu je funkční oblečení funkční? Velkou roli hrají materiály, u kterých je zásadní, aby dokázaly odvádět pot a izolovat teplotu, protože jedině tak obstojí i v extrémních podmínkách, které při svých dobrodružstvích můžete zažít.

Z lásky k prémiovým materiálům, pletařině a špičkovým technologiím pro vás už více než 30 let vyrábíme funkční oblečení, ve kterém se můžete cítit pohodlně a naplno si tak užít každou cestu, na kterou se vydáte.

Základní materiály

Složené materiály

Náš přístup

Zodpovědně k přírodě a komunitě

Při výrobě dbáme na bezpečí lidí a životního prostředí. Neustále analyzujeme a zdokonalujeme výrobní proces, abychom zaměstnancům poskytovali zdravé pracovní prostředí a zároveň minimalizovali naši ekologickou stopu tím, že naše produkty zpracováváme šetrným způsobem a do přírody nevypouštíme škodlivé látky.

ekologie

Kvalita je klíčem k udržitelnosti

V Moiře nám budoucnost není lhostejná, a proto se při všem, co děláme, snažíme přispívat k udržitelnosti. Šijeme oblečení, které vám díky těm nejkvalitnějším materiálům a špičkové řemeslné výrobě bude sloužit dlouhé roky. Tím předcházíme plýtvání a snižujeme cost per wear, tedy cenu, kterou zaplatíte v přepočtu na jedno nošení.

Navrhujeme a šijeme v ČR

Ryze česká značka

Jsme ze Strakonic a jsme na to hrdí. Právě tady pro vás už více než 30 let navrhujeme a pleteme funkční oblečení pro všechna vaše dobrodružství. Spolupráce s místními a podpora lokálního podnikání jsou pro nás samozřejmostí.

Vybíráme to nejlepší

Lokální dodavatelé

Suroviny nedovážíme přes půl světa. Odebíráme pouze od pečlivě vybraných českých dodavatelů, případně od našich evropských partnerů. Jen tak můžeme mít jistotu, že vyrábíme dlouhodobě udržitelné produkty.

Zaregistrujte se v našem e-shopu

Dozvíte se o akcích a slevách jako první

Informace o nových produktech

Historie objednávek a faktur

Vyrobeno a navrhnuto v České republice

Unikátní patentované vlákno Moira

O našich materiálech

Doprava zdarma od 1999 Kč

27 značkových prodejen v ČR

Seznam prodejen